Міжнародна організація USAID проводить опитування «Дослідження правових потреб українського суспільства в умовах війни», метою якого є покращення доступу до правосуддя в умовах повномасштабної війни в Україні шляхом комплексного дослідження правових потреб українського суспільства та вироблення ефективних підходів до вирішення правових… Згідно Закону України “Про захист персональних даних” індивідуальний податковий номер (ІПН) керівника, засновників та бенефіціарів на сайті компанії являється персональною інформацією. Фізичних осіб, організацій, юридичних осіб, урядів, які порушують європейські цінності, права людини, безпеку, замішані в тероризмі, хто передбачений в списку ООН та ін. Активи осіб зі списків у США заблоковані (включаючи пряме або непряме володіння частками у компаніях у розмірі 50% і більше, незалежно від того чи сама компанія, часткою в якій володіє особа із санкційного списку, знаходиться у списках санкцій).

? До Ради адвокатів Дніпропетровської області звернувся адвокат Дмитро Крупський з проханням посприяти збору коштів на придбання автомобіля для потреб військової частини Збройних… «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава» Конституція – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало… В лютому 2015 року отримав науковий ступінь доктора наук в галузі права. В квітні 2013 року отримав науковий ступінь доктора філософії в галузі права.

Зберігайте результати аналізу. При цьому лише в 20% судових документів наявний код ЄДРПОУ компанії + назва, в 5% вказують тільки ЄДРПОУ, а в 75% вказують тільки назву. Машинні алгоритми VKURSI розпізнають та знаходять судові документи в яких згадується компанія по назві та коду ЄДРПОУ. Фактори сформовані з урахуванням норм законів/розпоряджень/постанов/листів та критеріїв і рекомендацій НБУ, Мінфіну, ДФСУ та постійно доповнюються.

Взагалі цейс список з 7 лютого 2019 року (вступ в дію Системи нового валютного законодавства) та механізм спеціальних санкцій, які ще донедавна застосувало МЕРТ, скасовується (стаття 37 ЗУ «Про зовнішньоекономічну діяльність» Виключено). Отримайте ключову інформацію про фірму РАДА АДВОКАТІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Юридична інформація про фірму допоможе власнику в прийняттi рішення, співпрацювати з контрагентом або уникнути. Ці подробиці знаходяться у відкритих держреєстрах. Від імені Комітету захисту професійних прав адвокатів РАУ, а не окремих самостійних адвокатів.

Засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше половини членів її палат. Засідання палати вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її членів. З 21 квітня 2010 року по 21 квітня 2011 року брав участь у річному курсі для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини», організованому Харківською правозахисною групою за фінансової підтримки Європейської Комісії. 26 вересня 2008 року взяв участь в семінарі на тему «Право інтелектуальної власності», який відбувся у м. Києві в рамках Комплексної навчальної програми для викладачів права, що здійснюється проектом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку у співпраці з Академією правових наук України та науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Академії. Фактично в місті Києві відбувається розправа над незалежними адвокатами, які в своїй діяльності повинні захищати (і захищають) інших осіб, хоча, як у моєму випадку, я не можу захистити себе сам від самої ж системи адвокатури.

З урахуванням того, як викладено рішення РАУ № 39, Ізовітова Л. Самостійно встановлювала певні факти щодо дій адвокатів, які, на її думку, можуть бути дисциплінарним проступком, та реалізувала переслідування, вчиняючи управлінську розправу над майже 30 адвокатами, які своїм існуванням «заважають» діяти («блокують функціонування») призначеному волею Ізовітової Л. На посаду голови Ради адвокатів м. Захисники вкотре наголосили на безкарності порушників їхніх професійних прав. Водночас констатували, що ситуація стає дедалі гіршою.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» у період між з’їздами адвокатів України функції адвокатського самоврядування виконує Рада адвокатів України, повноваження і порядок роботи якої визначаються Законом та затверджується з’їздом адвокатів України. З 2 по 3 квітня 2015 року брав участь в навчальному тренінгу з питань застосування Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини для адвокатів, що був організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Національною асоціацією адвокатів України. З 21 по 25 червня 2010 року брав участь у міжнародному семінарі «Європейські стандарти захисту прав затриманих та ефективне розслідування скарг на жорстоке поводження», організованому Радою Європи та Інститутом правових досліджень та стратегій в рамках спільної програми Ради Європи і Європейського Союзу «Боротьба з жорстоким поводженням та безкарністю». Нас усіх хочуть притягнути до кримінальної відповідальності, підтвердженням чого є виклик мене як свідка для допиту та заявою голови НААУ про притягнення адвокатів міста Києва до кримінальної відповідальності. У свою чергу його колега по комітету Катерина Гупало сказала, що ситуація, яка склалася в м.Дніпрі, є неприпустимою.